אודות

, רשת האופנה המובילה לנשים וצעירות, מאפשרת לך להתלבש יוקרתי ולא יקר, אופנתי ומעודכן, ומעל הכול, להישאר צנועה.  הקו של  ייחודי ובנוי באופן המאפשר לך הופעה מלאה, אופנתית אך לא מוחצנת, במראה קליל או מכובד.

החברה עוסקת שנים רבות בייצור טקסטיל ויצרה בחו”ל מותגים בינלאומיים יוקרתיים כגון Oscar De La Renta ואחרים. בשנת 2007 קיבלה החברה החלטה להקים בארץ מותג אופנה חדש וצנוע ולהוביל פריצת דרך של ממש בעיצוב ליין של ביגוד לנשים ונערות.

מעצבת הבית של , שי-לי הלאלי כהן, בוגרת שנקר,  יצרה ליין חדש, המאופין ברוח נשית, צבעונית ורעננה. עיצוב הבגדים מתאפיין בקווים נקיים, לעיתים קונטרסטיים, בשילוב של הדפסים על מגוון רחב של בדים.

שי-לי מעצבת בגדים עבור כל עונה מעונות השנה, המתאימים לכל אחת, לכל מקום ולכל אירוע,  ביומיום השוטף, בימים טובים, באירועים ובשמחות.   מגוון הפריטים בכל קולקציה רחב, אולם נוצר בכמות מוגבלת על מנת לשמור על הייחוד והמקוריות של הלקוחה.

כל קולקציה הינה מודולארית ומאפשרת שילובים שונים. בכל קולקציה ניתן למצוא מבחר של חצאיות, חולצות, שמלות, סריגים וז’קטים, במגוון רחב של דוגמאות וסגנונות, כולם בגזרות מחמיאות המאפשרות הופעה צנועה, נקייה ומתוחכמת ויוצרות מראה של אישה מצליחה הבטוחה בעצמה.

להשלמת המראה האופנתי והזוהר, ומבלי לפגום ברמת הצניעות, מציעה , בנוסף לביגוד, מגוון רב של כובעים, מטפחות ראש, צעיפים ותיקים.